Ahoj, som Worshipster shop!

A ako som vlastne vznikol?

Som dieťaťom projektu Worshipster. Že nevieš čo to je? Worshipster je projekt, ktorý šíri evanjelizačné posolstvo prostredníctvom sociálnych médií srkze rôzne grafiky, pozbudenia či články. No a ja mám za úlohu prísť medzi ľudí do ulíc prostredníctvom merchu, ktorý na tomto eshope nájdeš. Worshipster projekt tvoria ozajstní kreatívci! Chcel by som ti ich teraz predstaviť..

Mária S.

Mária má pod palcom hlavne social media marketing a váš Worshipster shop. Vymýšľa doň produkty, ich vizuály, neskôr ich fotí, vyrába, šije, komunikuje so zákazníkmi a rieši vaše objednávky. Má na starosti instagram shopu, kde sa snaží vytvárať pre vás ten najkrajší content. Jej grafiky môžete vidieť aj na FB Worshipster. Spravuje aj blog a youtube kanál, kde točí a nahráva videjka, ktoré budú v blízkej budúcnosti pribúdať. A ak uvidíte na Worshipstri nejaké básne, je veľmi pravdepodobné, že ich písala práve ona.

Radka G.

Radka s vami veľmi často komunikuje správy, ktoré nám píšete na facebook page. Robí krásne grafiky, ktoré vidíte na nástenke a tiež na našom instagrame, ktorý spravuje hlavne ona. Spolu s Máriou stáli pri zrode stránky, a nápade prinášať evanjelium medzi ľudí aj týmto spôsobom. Určite by si si mal prečítať jej svedectvo, ktoré nájdeš na našom blogu. Radka miluje život a preto okrem toho, že je študentkou pôrodnej asistencie, má tému prolife v malíčku a rada ti v tejto oblasti poradí.

Adriana M.

Aďkinou hlavnou úlohou je tvorba grafík, ktoré ťa neraz chytia za srdce. Okrem toho na stránke nájdeš vďaka nej veľa pekných zamyslení či strelných povzbudení.

Norika B.

Norika robí veľmi pekné storky na instagrame ! Okrem toho pridá nejedno zamyslenie alebo povzbudko, ktoré ťa nakopne do nového dňa plného viery.

Anna G.

Od našej Anny si prečítaš veľa článkov, ktoré nájdeš na našom blogu. Vďaka jej citlivému srdcu, ťa nenechajú chladnými a určite pohnú tvojou dušou.

A nakoniec, Worshipster tvorí komunita  s viac ako 15 000 ľuďmi na našich sociálnych sieťach, bez ktorých by sme neboli tým, čím sme. Ďakujeme.

Chceš byť aj ty súčasťou Worshipster teamu? Neváhaj sa nám ukázať! Pošli nám svoje skills v portfóliu a my sa ti ozveme.