VYPLŇ, PROSÍM, REGISTRAČNÝ FORMULÁR, ABY SME VEDELI, ŽE ŤA MÁME ČAKAŤ

PROGRAM

Môžeš sa tešiť na hudobnú, poetickú a duchovnú krásu, modlitbu, náš eshop, miniworkshopy a k dispozícií budú aj dobroty z Quo Vadis.

18:00 | OTVORENIE

Báseň a klavír bude skvelým úvodom do tohto večera, čo povieš?

18:05 | 1. BLOK: AKO VZNIKLA NOVÉNA

Započúvaš sa do modlitieb z knihy a uvidíš ako vyzerala prvá novéna, a čo z nej nakoniec vzniklo.

18:30 | 2. BLOK: SLOVO: SPOZNALI SME LÁSKU A POŽEHNANIE KNIHY

Otec Jožko Pajerský ti povie pár slov o tom, čo znamená spoznať L/lásku. Potom príde highlight večera, a to samotné požehnanie knihy! PS: Možno bude aj torta!

19:00 | 3. BLOK: SHOP&CAKE

A potom sa už tešíme na stretnutie s tebou. Či už v našom obchodíku, kde si budeš môcť knižku, ale aj iné veci z nášho eshopu zakúpiť, ale aj pri koláči a limonáde z Quo Vadis! Prichystáme si pre teba aj mini aktivitky, ktorých sa budeš môcť zúčastniť, aby si mal/a na tento večer peknú spomienku.  

Tešíme sa na teba! Zmena programu vyhradená. 

ZAUJÍMA ŤA VIAC?

Worshipster vydáva svoju prvú knižku modlitieb, ktorú som napísala ja, jeho zakladateľka, ktorá sa spolu s tebou rada stretne pri jej slávnostnom predstavení a požehnaní!

Novéna za dar dobrého manželstva je plná modlitieb, čítaní zo Svätého Písma a citátov, ktoré ťa budú sprevádzať nielen 9 dní, ale hocikedy, keď sa rozhodneš modliť sa za svojho manžela. Napísala som ju pre páry, snúbencov a manželov, ale aj pre tých, ktorí ešte nie sú vo vzťahu. Teda pre všetkých, ktorí túžia po dobrom a svätom manželstve. Knihe udelil imprimatur, teda cirkevné schválenie, arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský, čo je taktiež mojou veľkou radosťou.

Nadizajnovala som ju do pevnej väzby so zlatou razbou, aby si sa tešil/a vždy, keď po nej siahneš.  Je skvelou aj ako darček pre tvojich kamarátov, rodičov alebo novomanželov.

Tak čo, už si vyplnil prihlasovací formulár? Vďaka nemu budem vedieť, že ťa môžem očakávať a pomôžeš nám tým hlavne s organizáciou tejto krásnej udalosti, na ktorej sa, verím, že spoločne stretneme už o pár dní!

Ďakujeme za tvoje prihlásenie.
Tešíme sa na teba!