NAŠA SLUŽBA V ROKU 2020

Máme tu nový rok. Plno očakávaní, túžob, prosieb a viery. Sami sme zvedaví, čo prinesie. Radi by sme sa však ešte na moment vrátili do minulého roku a zhrnuli vám aspoň niečo z toho, čo naša služba v roku 2020 priniesla.

ŤAŽKÝ ZAČIATOK ROKA

Hneď začiatkom roka Slovensko postihla nemilá správa. Koronavírus dorazil aj k nám a zakrátko sme pocítili jeho silu. Veľa vecí sa zmenilo a dôležité bolo rýchlo reagovať. S povinnosťou nosiť prekryté horné dýchacie cesty sme začali šiť rúška. Predávali sme ich za symbolickú cenu a ja som za šijacím strojom sedela od rána do večera. Ušilo sa ich okolo 300 kusov.

S povinnými rúškami prišli aj ďalšie nariadenia. Zatvorené kostoly. S bolesťou sme sa tomuto nariadeniu rýchlo prispôsobili a omše sa začali vysielať online. Krátko nato sme spustili projekt podnaomsu.sk. Na tomto webe sme zhromaždili veľmi veľa prenosov svätých omší, a vďaka nemu ste mohli pohodlne, rýchlo a veľmi jednoducho stráviť omšu na druhom konci Slovenska a niekedy aj vo Vatikáne. Keďže momentálne situácia nie je o nič lepšia, naďalej tento web obnovujeme a dopĺňame o aktuálne informácie.

OBNOVENÝ OBCHODÍK

Od leta sme začali pracovať na nových produktoch do nášho obchodíku. Stále tam pribúda viac a viac vecičiek, a aj vy ste nám ukázali vašimi objednávkami, že sa vám páčia. Ďakujem Bohu, že môžem týmto spôsobom prinášať Evanjelium medzi ľudí. Bol to môj veľký sen a len vďaka Jeho milosti a vám je skutočnosťou. Je mi cťou, že môžem svoju kreativitu využívať práve takýmto spôsobom. Veľmi sa tešíme na všetky novinky, ktoré sme vymysleli na rok 2021!

www.worshipster.sk/obchod

NOVÝ WEB

V jeseni sme kompletne prerobili náš web. Záležalo nám na tom, aby ste z čítania našich článkov mali aj dobrý estetický zážitok. Preto sme prekopali naše staré články, prerobili dizajnovo celý web a začali vám znovu prinášať nové články na náš blog. Naďalej pracujeme na tom, aby ich kvalita bola čoraz vyššia a vyššia. S webom sme pre vás pripravili aj newslettre, v ktorých informujeme nielen o našich novinkách, ale zároveň často prezradíme, na čo nové sa u nás môžete tešiť. Ak ešte neodoberáš náš newsletter, môžeš tak urobiť na konci našej hlavnej stránky webu.

BOHATÉ SOCIÁLNE SIETE

Našou ďalšou veľkou radosťou je, že môžeme prinášať Evanjelium skrze sociálne siete, napríklad cez Instagram. Tento rok na ňom pribudlo ozaj veľa zamyslení, kvízov, ankiet a povzbudení. Každý deň si v storkách nájdete niekoľko príbehov, ktoré vás zaručene nakopnú do dňa.

Okrem Instagramu šírime Evanjelium aj na Facebooku, kde tento rok okrem množstva povzbudení a grafík pribudlo aj takzvané Slovko na dnes. Každý deň v rovnakom čase nájdete na našom profile citát, ktorý vás môže v daný deň sprevádzať. Naďalej zdokonaľujeme a rozširujeme naše grafiky, ktoré žnú veľký úspech a podporu a my sa z toho veľmi tešíme!

Instagram: Worshipster

OPORA, BLÍZKOSŤ A RADA

Týmito tromi slovami by som definovala našu najťažšiu, ale zároveň asi najkrajšiu časť našej služby. Tvoríte ju hlavne vy. Vaše správy, kde nás prosíte o modlitby, kde si prídete po radu, kde nás povzbudzujete v tom, čo robíme. Touto cestou chcem veľmi poďakovať našej Radke, ktorá odpisuje ozaj na každú správu čo najrýchlejšie sa dá. V minulom roku ich bolo veľa a ja vám ďakujem, že nám dôverujete. Sme tu aj naďalej pre vás.

Na záver by som chcela poďakovať všetkým, ktorí nám napísali a povzbudili nás v našej službe. Ďakujeme za vaše modlitby a dobrorečenie. Za každý páčik, koment aj zdieľanie, vďaka ktorému ste nám pomohli evanjelizovať. Ďakujeme, že vďaka vám môžme ďalej rásť. Ďakujem aj celému nášmu teamu, bez ktorého by Worshipster nerástol tak, ako rastie vďaka ich službe, času a odhodlaniu. Rok 2020 bol v mnohých ohľadoch ťažký a náročný. Napriek tomu však prežívam veľkú vďaku v tom, čo všetko nám dal. Tak nám prajem veľa požehnania, lásky a nádeje do roku 2021!

Zdieľaj tento článok:

Share on facebook