AKO VZNIKLI ZAĽÚBENÉ CHVÁLONOŽKY?

Minule sme vám predstavili naše nové Chválonožky, ktoré v rámci nášho projektu Worshipster navrhujeme a tvoríme, a sľúbili sme vám, že vám povieme o tom, ako vznikol tento dizajn. Ak si myslíte, že som na ne len tak hodila trojuholníčky, mýlite sa! Poďte sa s nami pozrieť na to, ako tieto Chválonožky vznikli.

Možno si pamätáte na našu staršiu grafiku na Worshipster, kde ste mohli vidieť trojuholník, v ktorom na vrchu bol Boh, dole žena na jednej strane, a muž na druhej. No a čím bližšie boli muž a žena k Bohu, tým bližšie boli k sebe. A presne toto som chcela odkázať aj skrze naše Chválonožky, na ktorých taktiež môžete vidieť trojuholníky. Symbolizujú potrebu troch vo vzťahu. Boha, muža a ženy.

Worshipster

Tento dizajn, tak ako aj všetky doteraz vytvorené, navrhla naša šikovná grafička, zakladateľka Worshipstru. Vždy túžime po tom, aby naše produkty niesli hlbší význam a chceme, aby ste na to pamätali aj vy. Preto vám ku každej objednávke pribalíme aj kartu s touto grafikou, ktorú si môžete založiť do Biblie, či dať do fotorámčeka.

Od dnes nájdete na našom eshope aj limitované balenia v krásnych drevených krabičkách. Takže šup, šup, keď sa vypredajú, už nebudú ! 

Máme ich pre vás zabalené vo dvojici, kde jeden pár dopĺňa druhý. A spolu tvoria celistvý celok. 

Zdieľaj tento článok:

Share on facebook