TIPY NA KRESŤANSKÉ VIANOČNÉ DARČEKY

Vianoce sú tu už čoskoro. Tešíte sa? My áno! A ako to už na Vianoce býva zvykom, ich neodmysliteľnou súčasťou je aj obdarovanie našich blízkych. Osobne mám túto časť veľmi rada, pretože do nej môžem vložiť svoju kreativitu a srdce. Niekedy darčeky vyrobím sama, a inokedy sa snažím zohnať niečo, čo by danú osobu vystihovalo, či potešilo. Nie vždy je to však ľahké, a preto by sme vám dnes radi poradili a dali do pozornosti čo to z našej dielne. Ak máte veriacich kamošov či rodinu, určite sa potešia, keď pod stromčekom nájdu aj kresťanské vianočné darčeky, ktoré budú odrážať to, čomu veria.

Zdroj: Unsplash.com

OBLEČENIE S POSOLSTVOM

Majú vaši blízki radi módu a štýlove oblečenie? To je super, pretože u nás im môžete zaobstarať nie len pekné oblečenie, ale aj také, ktoré má pridanú hodnotu! Veď pozrite sami napríklad na túto mikinu Najväčšia Lovestory, ktorá je bezpochybne našim bestsellerom. Obľúbili si ju nie len mladí, ale aj mnoho kňazov a rehoľníkov či seminaristov. Máme ju v dámskom aj pánskom prevedení v tmavomodrej navy farbe.

Mikina Najväčšia Lovestory

Medzi ďalšie veľmi pekné kúsky patrí aj táto mikina s kapucňou, ktorá je našou novinkou. Je inšpirovaná sv. Jánom Krstiteľom, ktorý veľmi trefne poznamenal: On musí rásť a mňa musí ubúdať!

Mikina On musí rásť a mňa musí ubúdať

EVANJELIZAČNÉ PONOŽKY?

Presne tak. Ponožky pod stromčekom zrazu naberajú úplne nový rozmer. Tieto sú zvlášť výnimočné pre tých, ktorí milujú chválu. Hrajú na hudobný nástroj, spievajú, modlia sa žalmami. Myslím si, že takéto evanjelizačné ponožky by nemali chýbať v šatníku nikoho z vás.

Evanjelizačné ponožky Budem ti spievať a hrať

BUĎ ORIGINÁLNY!

Aj tvoj vianočný stromček môže niesť posolstvo! Tieto vianočné gule sú v ponuke eštelen krátko, no už teraz sú veľmi žiadané. Sú zabalené vo dvojici a na výber máš medzi čiernym a zlatým textom.

Ďalším originálnym produktom sú tieto rúška, ktoré sme vlastnoručne navrhli a ušili so 100% bavlny. A nie hocijakej! Sú z BIO bavlny, ktorá je certifikovaná (GOTS). Sú dvojvrstvové, naozaj ľahunke a dokonale sedia aj ženám aj mužom. Netlačia ťa, pretože sme starostlivo vybrali aj pohodlnú gumičku. A čo je najlepšie – prinášajú nádej do týchto covid dní. Máme ich v 5 vzoroch, tak určite si ich poobzeraj!

PRE TÝCH, KTORÍ MILUJÚ KÁVU

..sme vyrobili tieto hrnčeky! Ale samozrejme si doň môžete spraviť aj fajnú horúcu čokoládu, či čajík. Tieto hrnčeky sú ozaj super, pretože sú vyrobené veľmi kvalitnou metódou. A práve vďaka tomu sú vhodné aj do umývačky riadu. Okrem toho vám príde zabalený v peknej bielej krabičke.

Hrnček Ustavične sa radujte v Pánovi

PRE HLBOKÉ ČI KREATÍVNE DUŠE

..máme v ponuke tieto jedinečné ručne šité koženkové diáre. Využití majú hneď niekoľko:

  • Môžeš ho využiť ako modlitebný zápisník. Pán Boh sa ozaj veľa prihovára, keď sa modlíme. Do tohto diára si tak môžeš zapisovať slová, ktoré ti Pán Boh pri modlitbe povie. Môžeš si taktiež do neho zapisovať všetky proroctvá, povzbudenia od tvojich známych či modlitby.
  • Môžeš ho využiť ako kreatívny zápisník. Rád hráš na gitare? Rád kreslíš? Alebo píšeš básne? Tento diár je na to ako stvorený! Môžeš si do neho zapisovať svoje nové piesne, akordy, kresliť svoje obrázky, zapisovať básne alebo čokoľvek iné kreatívne.
  • Môžeš ho využiť ako denný diár. Máš plný deň povinností a plánov? Tento diár ich bude mať všetky v sebe pokope. Môžeš si v ňom naplánovať celý svoj deň, týždeň alebo aj mesiac.

Tak čo? Presvedčil ťa?

Diár

A k tomuto diáru ti odporúčame prihodiť aj toto pero, ktorého citát na ňom hovorí sám za seba.

Pero Slová majú moc

PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ OBDAROVAŤ VIACERÝCH A ČO TO UŠETRIŤ..

Poznáte to. Veľa kamarátov, veľká rodina a vy chcete všetkých obdarovať. Pre vás sme vymysleli 3 balíčky produktov, ktoré si viete objednať vo výhodnej cene.

Pozri si aj naše ďalšie zvýhodnené balíčky

Okrem týchto vecí máme v našej ponuke aj ďalšie veľmi pekné, moderné kúsky, ktoré nesú posolstvo. Preto ak si si nenašla nič v tomto článku, určite navštív aj náš eshop, kde nájdeš ďalšie produkty vhodné ako kresťanské vianočné darčeky. Taktiež by sme ti chceli dať do pozornosti darčekové balenie, ktoré ponúkame za milú cenu k produktom. Ak si z Bratislavy, po veci si môžeš prísť aj osobne na Dlhé Diely a ušetriť tak na poštovnom. A ak nie, máš na výber Slovenskú poštu alebo Zásielkovňu. U nás môžeš platiť vopred prevodom aj na dobierku. Balíky ti zabalíme s láskou a budeme sa snažiť, aby čo najskôr dorazili k tebe domov. A ak si dočítal až sem, máme pre teba maličkú Vianočnú pozornosť. Zľavu 5% na tvoju objednávku. Stáčí zadať kód: VIANOCE5. Ďakujeme ti, za tvoju dôveru, a už teraz sa tešíme na tvoju budúcu objednávku. Prajeme ti krásny deň!

Zdieľaj tento článok:

Share on facebook