PODNAOMSU.SK – SVÄTÉ OMŠE ONLINE

Počul si už o našom projekte podnaomsu.sk? Nie? Nevadí, teraz ti ho radi predstavíme!

Tento projekt vznikol na začiatku pandémie, kedy nám zavreli kostoly. Zrazu sme sa ocitli pred jedinou možnosťou – sledovať sväté omše online. Rýchlo sa tomuto nariadeniu prispôsobilo mnoho farností a začali vysielať svoje svoje sväté omše online. Niektorí streamovali cez youtube, iní cez sociálne siete. V tom prišiel nápad. Mať čo najviac svätých omší “pod jednou strechou”. Preto sme nezaháľali a pustili sa do roboty! A tak vznikol projekt podnaomsu.sk. Tento projekt pre vás pripravil worshipster.sk. Konkrétne dvaja mladí ľudia, ktorí mali túžbu priniesť svetlo do tmy, ktoré zrazu pohltilo z týždňa na týždeň naše Slovensko.

podnaomsu.sk
podnaomsu.sk

Sväté omše online z jedného miesta

Projekt podnaomsu.sk je web, kde nájdete sväté omše online z jedného miesta. Môžete si tak vybrať, do ktorého mesta či farnosti pôjdete virtuálne na svätú omšu. Už jedným kliknutím sa môžete duchovne spojiť so slávením sv. omše či liturgie, a tak načerpať potravu pre svoju dušu. Vďaka nášmu projektu nájdete online omše veľmi prehľadne a jednoducho usporiadané. Je pre nás dôležité, aby ste online omše našli čo najrýchlejšie a čo najrýchlejšie sa na ne pripojili.

V úvodnej stránke si môžete vybrať dátum, kedy chcete na omšu ísť. Taktiež si môžete vybrať, čas a to, či máte záujem o rímskokatolícku alebo grekokatolícku omšu. Po následnom kliknutí na ,,hľadať” sa vám zobrazia všetky sväté omše relevantné vášmu výberu.

Ako pridať online sväté omše aj z vašej farnosti?

Našu databázu svätých omší spravujeme ručne. Je preto možné, že na ňom nenájdeš omše práve z tvojej farnosti. Avšak neboj sa, to nie je problém! Náš web sa deň čo deň rozrastá o nové online sväté omše. Neváhaj nás preto kontaktovať na email admin@podnaomsu.sk , kde stačí ak napíšeš tieto údaje:

  • Názov kostola/kaplnky, kde sa online svätá omša vysiela
  • Link, kde si sväté omše môžu veriaci pozrieť
  • Dni a čas, kedy sa slávia sväté omše
Takto pre vás tvoríme tento projekt. Ja, Nika, mám na starosti grafiku a propagáciu. Môj drahý snúbenec Janko má na starosti technické pozadie. Tento web nakódil, naďalej ho spravuje, a taktiež aktualizuje databázu svätých omší.

Budeme radi, keď projekt podnaomsu.sk podporíš

A ako tak môžeš urobiť? Príprava a spravovanie tohto projektu nás stojí nemalé úsilie. Prinášame ho pre vás a preto budeme veľmi radi, ak nás podporíte a to rôznymi formami.

MODLITBOU

Za nás dobrovoľníkov, za toto dielo, ale aj za všetkých, ktorí vďaka tomuto projektu sledujú sväté omše online. Vieme a uvedomujeme si, aká je modlitba dôležitá, zvlášť, keď aktívne slúžime Bohu. Preto vám ďakujeme za vaše modlitby a žehnania!

INFORMÁCIAMI

Ak nájdeš na našom webe niečo, čo nefunguje správne, chybné informácie alebo akýkoľvek iný problém, napíš nám o tom prosím. Taktiež ťa potrebujeme k tomu, aby bola naša databáza svätých omší čoraz väčšia, a preto ťa povzbudzujeme, aby si si našiel čas a napísal nám aj o online svätých omšiach z tvojej farnosti, ak si ich nenašiel na našom webe.

FINANČNE

,,Dávajte a dajú vám: mieru dobrú, natlačenú, natrasenú, vrchovatú vám dajú do lona. Lebo akou mierou budete merať vy, takou sa nameria aj vám.“

Lukáš 6:38

A tomuto veríme aj my. Veríme, že keď dávame, bude nám dané. Worshipster tu slúži pre vás viac ako 4 roky. Máme z toho nesmiernu radosť. Vaša podpora, správy a povzbudenia sú vždy úžasné. Snažíme sa pridávať vždy kvalitný obsah na blog, naša sociálne siete a taktiež robiť čo najkvalitnejšie kresťanské oblečenie. Okrem toho sme teraz spravili tento projekt. Preto ak vnímaš a túžiš nás podporiť aj finančne, môžeš tak urobiť prevodom na č. účtu SK41 0900 0000 0051 1832 2120. Ak tak urobíš, napíš nám prosím do poznámky aj tvoj email.

Pozrite si ponuku nášho kresťanského oblečenia

Pozrieť si ponuku

Zdieľaj tento článok:

Share on facebook