,,DRAHÁ, POZNÁM TVOJE RANY”

Tvoje rany mám vpísané v tých mojich

Oh, moja drahá krehká princezná!
Si mojím vzácnym pokladom, v ktorom nachádzam potešenie. Milujem ako dokážeš vnímať svet, milujem Tvoju nespočítateľne hodnú krehkosť, milujem Tvoje ženské srdce plné vášne a túžob. Oh, ako túžim naplniť Tvoje túžby o láske, o výletoch po horách s Tvojím vysneným, poznám všetky tajuplné sny, ktoré si tak úpenlivo schovávaš pred svetom. Ó, drahá, tak sa teším, keď si Ťa zavediem k vodopádu horlivej lásky. Viem koľkým si si prešla, a i dnes..stále si moja princezná. Ak by som mohol, ak by si mi dnes dovolila, túžim sa dotknúť Tvojej rany, bodavých stôp na duši i na tele. Vieš, tvoje rany sú vpísané v tých mojich.

Let me hold you while you heal, let me wipe away your tears, I know that there has been hurtful things said and done , but I am here to hold you.

Ja viem. Možno si už zabudla, potlačila si v sebe všetkú bolesť, strach a hanbu, ale ja viem.
Oh, drahá, tak veľmi poznám zákutia Tvojho srdca a bol som pri Tebe v každom momente.

Ja viem.

Viem o každom pohľade muža, ktorým si prezerá Tvoje telo. Viem o každom jednom neuctivom pohľade na Tvoje telo, v ktorom sa skrýva nečistá túžba. Oh, milovaná, viem, že Ťa to strašne bolí, ale prosím. Prosím, dovoľ mi dotknúť sa tej rany, dovoľ mi, aby som prečistil túto ranu, aby som priniesol vzduch do toľkého napätia, milovaná.
Prosím, neprestávaj čítať tento list. Nechcem Ti ním ublížiť. Chcem tam byť s Tebou. Ja, ja som Ťa stvoril a Ja Sám túžim sedieť s Tebou pri tejto rane. Túžim Ti uzdraviť každú takúto ranu. Chcem, aby si mohla znova slobodne dýchať, chcem z Teba zmyť tú hanbu, ktorú si nosíš v srdci zarytú ako otlačok, tú hanbu, ktorá Ti ani nepatrí. Milovaná, chcem byť ticho, pri Tebe, chcem Ti zotrieť každú slzu z Tvojej prekrásnej tváre, láska, prosím, nehanbi sa predo mnou. Necháš ma prísť k Tebe?


Viem o každom jednom neuctivom pohľade na Tvoje telo, v ktorom sa skrýva nečistá túžba. A viem aj o každom Tvojom znechutenom pohľade na svoje telo, viem o každej slze pred zrkadlom, viem o každej jednej malej nenávisti a zlosti na Tvoje krehké telo. Viem o každom boji s jedlom pre tieto pohľady, viem o každom zhnusenom pohľade pred tým, ako si vyšla von. A viem koľkokrát si ani nevyšla z domu pre toľké sebatrýznenie a nenávisť.
Viem ako veľmi Ťa to zraňuje, viem o tom, ako veľmi to bolí, ako veľmi si spútaná touto bolesťou.
Láska, viem o každej necudnej myšlienke muža o Tvojom tele, ktorú si spoznala skrz jeho neuctivý pohľad. Prosím, teraz sa zhlboka nadýchni a nechaj ma striasť z Tvojich nôh prach tejto bolesti, sebanenávisti a strachu.
Som pri Tebe. Chápem Tvoju bolesť. Chápem Tvoj strach, chápem Tvoje srdce.

Nebola si stvorená pre hanbu.

Viem o každom nečistom dotyku muža na Tvojom tele, viem o každom dotyku muža s nečistými myšlienkami o Tebe, ktoré si tak veľmi cítila. Dnes Ťa držím za ruku, pretože Ťa túžim uzdraviť. Nezaslúžila si si to. Nikdy. Neschválil som to, nedovolil som to, nebol to môj zámer, láska. Nebol to zámer, pre ktorý ste sa stretli. Nadýchni sa mojej uzdravujúcej lásky. Vždy som chcel, aby s Tebou zaobchádzali s úctou.
Ja viem o každej maličkosti, ktorá Ti tak ublížila. Viem o každom nečistom dotyku, o každom objatí s inými cieľmi od muža.

Zdroj:Unsplash.com

Nikdy si nebola stvorená pre tieto myšlienky, pre tieto dotyky. Keď som stvoril Tvoje telo, bol som tak šťastný, aká si krásna. Ale nikdy som nechcel, aby niekto zneužil Tvoju krásu na svoju vlastnú žiadostivosť. Nikdy som nechcel, aby Ťa niekto vyzliekal pohľadom. Oh, drahá, nehanbi sa. Zahoď hanbu preč. Nebola to Tvoja chyba. Si tak krásna. Si krásna, ale to nie je dôvod na to, aby s Tebou niekto zaobchádzal ako s hračkou. Si krásna, ale Tvoja krása je posvätením mojej lásky.

Potrebuješ odpustiť

Prosím, dnes im odpusť necudné pohľady, dotyky, pískania na ulici. Milovaná, ja som spravodlivý Boh. Prosím, modli sa za ich srdcia, aby sa obrátili od tela. Pretože ja si Ťa nedám, nedám si moju princeznú.
Dnes túžim, aby si zahodila všetok hnev a nenávisť, ktorú v Tebe zanechali. Odvráť sa od nej, milovaná, pretože mne patrí pomsta. Túžim, aby si dnes odovzdala každú túto chvíľu a moment k môjmu trónu, túžim uzdraviť rany na tvojej duši a tele. Túžim očistiť Tvoje telo od každej nevhodnej myšlienky muža a každého pofiderného dotyku. Chcem, buď čistá.

Jedine Boh mi chýbal k tomu, aby som bola celistvá

Prečítaj si viac

Oh, áno, vezmi si z mojej beleby, nech si ožiarená čistotou mojej lásky k Tebe. Dnes vyberám nože sebanenávisti, sebaneprijatia, sebatrýznenia, ktoré sú zabodnuté v tvojom srdci. Dnes očisťujem Tvoje srdce od studu a hanby za Tvoje ženské telo, iba pretože je to ženské telo.
Milovaná, stvoril som Ťa so zámerom lásky a chcem, aby sa k Tebe muži správali s úctou a láskou.
Poznám bolesť v Tvojom srdci, počul som každú jednu modlitbu, každú jednu otázku o tom, či niekomu budeš stáť za viac. Ó, áno. Ó, áno. Veruže budeš. Veruže už stojíš. Veruže si moja.
Prijmi dnes moje ospravedlnenie za každého muža. Je mi to ľúto. Prijmi dnes moje uzdravenie.

Si krásna!

Si krásna. Si krásna. Si krásna.
A láska?
Si krásna.
Zaslúžiš si, aby s Tebou niekto zaobchádzal ako s darom.
Otvor svoje srdce ako dar, nie ako zranenie.

S láskou,
ten, čo Ťa stvoril a pozná Tvoju hodnotu. A ver mi, že je o mnoho vyššia a väčšia ako Tvoja minulosť.
Tvoj rytier.

Zdieľaj tento článok:

Share on facebook